ANASAYFA

ÖZ-SER ZEMİN MARKET

PVC ZEMİN KAPLAMA

1987 yılında zemin kaplamaları uygulaması hizmeti ile başlayan firmamız, 2001 yılından itibaren malzeme ve uygulama hizmeti vermeye devam etmiştir. Geniş ürün yelpazesini profesyonel ve zamanında uygulamayla birleştiren firmamız kayde değer referanslar elde etmiştir. Zemin Kaplamalarında PVC, EPOKSİ, HALI, LAMİNE, LAMİNAT ve ithalatına başladığımız. 

Uzman Olduğumuz Alanlar 

Hastaneler, Okullar, Öğrenci yurtları, İşyerleri, Fabrika Ve Ofis Alanları ve bunun yanın da Tersaneler bölgesin de bulunan yeni inşa GEMİLERİNİN VERİTAS SERTİFİKALI PVC ZEMİN KAPLAMA VE YANMAZ HALI SATIŞ, MONTAJI nı profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Aynı zaman da Antibakteriyel, Homojen pvc zemin kaplama Antistatik Heterojen Pvc Zemin Kaplama malzemeleri ithalatına başlamış bulunmaktayız. Bu malzemelere ait yaklaşık 50.000 m2 stoğumuzla müşterilerimize geniş renk seceneğiyle hizmet vermekteyiz.

PVC ZEMİN KAPLAMA

Pvc zemin kaplama, yoğun trafiğe sahip zeminler için ideal bir zemin kaplama çeşididir.  Zemine döşendikten sonra çukurlaşmaya,aşınmaya ve hepsinden önemlisi yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdır.Pvc zemin kaplama özelliği olan kapalı hücreli köpük tabanı sayesinde gürültü ve sesin etkisini azaltır ve her adımı yumuşatarak sessiz ortamlar sağlar Antibakteriyel ,Antistastik,Endüstriyel Pvc Zemin kaplamanın yüzeyi özel olarak güçlendirilmiştir bu sayede ömür boyu cila ve benzeri bakım gerektirmez.  Pvc zemin kaplama fiyatı uygundur kolay döşenir ve ayrıca temizlenmesi bakımı çok basittir geniş renk çeşitleri vardır.

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA
Epoksi sistemi, epoksi reçinesi ve bir kürleme ajanından (hardener=sertleştirici) meydana gelir. Epoksi sistemi kullanıldığında, epoksi reçinesindeki tekil moleküller(monomers), kürleme ajanı(hardener) ile birleşerek, uzun zincirleme molekül bağları oluşur. (polymer). Epoksi ve hardener karışımı kürlenince, sert bir polimer meydana gelir. Bazı epoksi sistemleri oda sıcaklığında bir kaç dakikada kür olurken, bazıları sertleşmesi için daha fazla zamana ve ısıya ihtiyaç duyar. Pek çok epoksi ürünleri organik solvent, filler ve pigmentler içerir. Sertleşen Epoksilerin karakteristik özellikleri epoksinin monomerine, kürleme ajanına(hardener), solvent ve fillerin eklenmesine göre değişiklik gösterir.
 
YANMAZ HALI MODELLERİ
Yanmaz halı Alev alma ve yanmaya karşı dirençli halı çeşitleri muhteşem bir ses yutumu ile gürültülü ortamlarda zemine döşenerek ses yalıtımını sağlayan alternatif seçenekler arasında yer almaktadır. Yanmaz halı Özellikle ayak seslerinden topuklu ayakkabıların çıkaracakları yüksek ses veya uygulama alanlarında herhangi bir nesnenin çarpması düşmesi veya farklı bir yere çekilmesi esnasında çıkan sesleri mümkün mertebe keserek dışarı çıkmasını engelleyen Yanmaz halı çeşitleri ticari zemin kaplama malzemeleri arasında karo halılar olarak bilinen Yanmaz halı muhteşem bir ses yutumu sağladığı gibi görünüm açısından da mekana estetiklik ve şıklık kazandıracaktır.

ZEMİN TESVİYE ŞAPI

Gözeneksiz yapı oluşmasını ve kolay yayılmayı sağlayan kimyasal katkılar içeren, çimento esaslı yüzey düzeltme şapıdır. Uygulama Alanları > PVC ZEMİN KAPLAMA , Linolyum, laminat-lamine parke, halı, altında düzgün bir yüzey elde etmek için kullanılır. > Beton ve şap yüzeylerin düzgünleştirilmesinde kullanılır. > Mevcut kaldırım, mozaik, doğal taş yüzeylerin düzgünleştirilmesi ve terazilenmesini sağlar. > Ağır yaya ve yük trafiğine maruz, depo, antrepo gibi zeminlerde aşınma ve tozumaya karşı dirençli yüzey oluşturur. ..

Marmoleum

Marmoleum  doğal  ürün % 100 Antibakteriyel    Marmoleum daha iyi bir görünüm sağlayan katkı maddesi, yeşil profilini geliştiren ek maddeler ve dayanıklılığını veya esnekliliğini artıran yapay bileşenler içermiyor. Tamamen doğal pigmentlerden oluşan Forbo Marmoleum plastikleştirici içermeyen doğal yapısıyla bakteriyostatik özelliğe sahip ve bu yönüyle insan sağlığına en uyumlu iç mekan zemin kaplamasıdır. Marmoleum okullar, sağlık merkezleri, ofisler ve kamu binaları, fabrika zeminleri, gemi zeminleri gibi trafiği yoğun olan mekanlarda kullanılıyor. Bu uygulamalarda, hijyen, aşınmaya karşı dayanıklılık ve kolay temizlenme tercih edilme sebepleridir  Linolyum yaklaşık 100 yıllık bir geçmişe sahip; içeriğinde bulunan bezir yapı, ağaç reçinesi ve talaş karışımının doğal jüt taban üzerine preslenmesiyle üretilen %100 doğal zemin kaplama malzemesidir. Marmoleum renklendirilmesi yine doğadan, bitkilerden elde edilen renk pigmentleriyle yapılmaktadır. Bu doğal zemin kaplama malzemesidir

Marmoleum Spor zemin kaplama

Spor ve eğlence sektörü için Forbo yenilenen Marmoleum Spor aralığı sunuyor.Bu muşamba spor zemin toplama yanında 2.0 mm'lik ve 6 mm lik kalınlıklarda mevcuttur   geniş bir yelpazede, tüm renkler için sarı, turuncu, kırmızı, yeşil ve mavi, gri  vs  Marmoleum Spor salonu renkler

Marmoleum Sport ile bir spor zemin bir üst kaplama yaralanma riskini azaltır olarak risk üzerine azaltır: Bir spor zemin inşaat güvenliği ve spor fonksiyonel özellikler yerine getirmek gerekiyor kas yorgunluğu ve overstressing. Üst tabaka, anti-slip ve kayma açısından optimum performansı garanti eder. 

Ağır yükler 
Marmoleum  hentbol, basketbol, atletizm veya jimnastik, Marmoleum.Ayrıca ağır yükler sürüş veya uygun alt zemin ile birlikte, zarar veremez darbelere dayanıklıdır  10 renk mevcuttur.

 

Marmoleum ZEMİN KAPLAMA Yoğun trafik % 100 Antibakteriyeldir

Linolyum zemin kaplama

 Linolyum zemin kaplama Zemin kaplamasında kullanılacak olan malzemeler kullanılacak alana ve büyüklüğüne göre farklı malzemeleri içerebilmektedir. Bu nedenle de her kaplama malzemesinin kendine ait özellikleri ve faydaları olduğu söylenebilir. Bu anlamda hem sağlık açısından daha olumlu etkileri bulunması hem de kolay kullanılabilmesi nedeni ile linolyum kaplama zeminlerde tercih edilen bir kaplama modelidir. Linolyum zemin kaplama Linolyum modelleri öncelikle doğal malzemelerden üretilmektedir. Özellikle bakteri barındırmayan bir yapısı olması nedeni ile kullanışlıdır. Kaplama malzemesinin içinde bulunan ağaç reçinesi, ketentohumu yağı, hintkeneviri gibi maddeler malzemenin hijyenik ve doğal yapısını korumasını sağlamaktadır. Linolyum zemin kaplama 100 % Doğal, Anti-bakteriyel Zemin Kaplama Malzemesi insan sağlığına zararı veya yan etkisi olan hiçbir katkı malzemesi içermeyen Linolyum, hijyenik ve antibakteriyel mekanlar sağlar ve diğer zemin kaplamalarına göre sigara yanıklarına karşı oldukça dayanıklıdır. Linolyum ekolojik olarak özel bir zemin kaplama malzemesidir. Linolyum zemin kaplama Linoleum %100 doğal malzemelerden üretilmiştir. Keten tohumu , ağaç reçinesi, hint keneviri, kireç taşı gibi doğal karışımlardan oluşan esnek zemin kaplama malzemesidir. Linolyum mükemmel özelikteki renk ve desenlerle pratik uygulama kolaylığıyla eşsiz bir doğal zemin kaplama malzemesidir.. Linolyum zemin kaplama Çevre dostu, uzun ömürlü, kolay ve uygun maliyetli bakım, kayma-önleyici, antistatik, asbestsiz, yüksek kullanım dayanıklılığı, antibakteriyel, yanmaz, ısı yalıtımlı, sağlığa uygun, solvent içermeyen, sesi absorbe edici, cila gerektirmeyen özellikleri Linolyum kaplamasının avantajlarıdır.

MİNEFLO

Mineflo zemin kaplama özellikle iç mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Bu emin kaplamaların görünüşü ahşap parke gibidir. Bu sebeple estetik bir görünümleri vardır. Mineflo kaplamalar eğer düğün bir şekilde zemine kaplaması yapılırsa su ve nem gibi olumsuzluklardan etkilenmez. Eğer zemine düzgün yapışmazsa nemli ortamlardan ve sudan etkilenir ve kokmaya başlar. Kısa sürede de deforme olur. Böylece istediğiniz randımanı alamazsınız. Günümüzde yeni moda zemin kaplamaları daha çok tercih edilse de özellikle işletmelerde mineflo zeminler daha çok tercih edilmektedir, zemin uygulaması da oldukça basittir. Özel tutkalı yardımı ile uygulanmak istenen yüzeye yapıştırılmaktadır. Bu malzemede PVC zemin kaplama olarak geçmektedir,zemin kaplama ahşap veya taş görünümünde olabilmektedir. Görüntüleri uygulandıkları mekana estetik bir hava katar.

Mineflo fiyatları

 Zemin kaplamalar uygun fiyatları sebebiyle de günümüzde hala tercih edilmektedir. Uygun fiyatına rağmen düzgün bir şekilde uygulandığında uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diğer zemin kaplama fiyatlarına bakıldığında mineflo çok daha uygundur. Bu sebeple ev ve ofis gibi iç mekanlarda hala tercih edilmektedir. Mineflo çeşitleri desenleri önceleri çok kısıtlıyken günümüzde modern desen ve renklerde pek çok mineflo modeli bulmak mümkündür ürünlerin uygulaması da oldukça basittir. Özel Yapıştırıcı sürülerek zemine uygulanır.

Birbirinden güzel desenleri sayesinde uyguladığınız ortama estetik bir hava katacaktır,zemin kaplama uygun fiyatları nedeniyle günümüzde hala tercih sebebidir.  oldukça uygun fiyatlıdır. Bu sebeple hala popülerliğini korumakta ev ve ofis gibi iç mekanlarda tercih edilmektedir.zemin kaplama diğer kaplama türlerinden çok daha uygun fiyatlıdır ve kaplaması düzgün yapıldığı zaman hiçbir sorun yaşamadan senelerce kullanılmaktadır. Mineflo modelleri ilk zamanlar sadece ahşap ve taş görünümlü olanlardan oluşuyordu. Fakat günümüzde dilediğiniz renk ve desenlerde uygulatacağınız mekana uygun mineflo zemin kaplama çeşitlerini bulabilirsiniz. Herhangi bir yerden satın alacağınız mineflo zemin kaplamaların malzemesinin ve işçiliğinin kaliteli olması oldukça önemlidir.

 

Beefloor Wood

Beefloor Wood

Beefloor Idea

Beefloor Idea

Beefloor Uni

Beefloor Uni