BORDÜRLÜ PVC ZEMİN KAPLAMA

BORDÜRLÜ PVC ZEMİN KAPLAMA

BORDÜRLÜ PVC ZEMİN KAPLAMA

Bordürlü pvc zemin kaplama, şerit şeklinde sıra halinde geçen ve genellikle hastane ve okul içerisinde kullanılmaktadır. Sade yapısı ile daha çok resmi alanlarda kullanılmakta olan kaplama türü hijyen olma özelliği ile tercih edilme oranını arttırmaktadır. Hastane ve okul gibi mekanlarda kullanımı oldukça yaygın olan pvc zemin kaplamaların anti bakteriyel oluşu da bu özelliği arttırmaktadır. Bordür şeritler düz olan yapıya renk getirmek için kullanılmaktadır aslında. Spor salonlarında da alanları belirlemek için kullanılan zemin kaplama farklı renklerle göz doldurmaktadır.

BORDÜRLÜ PVC ZEMİN KAPLAMA

Bordürlü pvc zemin kaplama ile sadelikten kurtarılan alanlar aynı zamanda da o bordür içerisinde farklı dokular ya da renkler ile kullanılan alanlara farklılık katılabilir. Sadelik ile sanat eserleri icra edebilir ve kendi tarzınızı bu alanda da yansıtabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ile matlaşma ya da yıpranma söz konusu olmayan yapı dekorasyon malzemesi ile uzun yıllar sağlıklı ürünleri kullanabilirsiniz. 2 mm kalınlığında olan zemin kaplama kaba bir görüntüye de ortam hazırlamamış olmaktadır.

BORDÜRLÜ PVC ZEMİN KAPLAMA

Yaşam alanlarının şıklığını tamamlama konusunda yetkinleşmiş bordürlü pvc zemin kaplama ile yaşam şeklinizi, renginizi kendiniz belirleyebilir küçük dokunuşlar yaparak hayatınıza renk katabilirsiniz. Milli eğitim kurumlarında, toplu konutlarda, spor salonlarında ve otel işletmelerinde sıklıkla karşılaşabileceğimiz bu tür kaplama çeşidi zengin renk seçeneği ile farklılaştırılarak özellikle otel gibi mekanlarda görsel anlamda müşteri çekebilme potansiyeline sahip olur.

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA

HOMOJEN ZEMİN KAPLAMA

HETEROJEN ZEMİN KAPLAMA

YANMAZ HALI

PVC BEEFLOOR

EPOKSİ KAPLAMA

BLOG

İLETİŞİM