Gebze pvc zemin kaplama

Gebze pvc zemin kaplama

Gebze pvc zemin kaplama

Gebze pvc zemin kaplama 1987 yılında zemin kaplamaları uygulaması hizmeti ile başlayan firmamız, 2001 yılından itibaren malzeme ve uygulama hizmeti vermeye devam etmiştir. Geniş ürün yelpazesini profesyonel ve zamanında uygulamayla birleştiren firmamız kayde değer referanslar elde etmiştir. Zemin Kaplamalarında PVC, EPOKSİ, HALI, LAMİNE, LAMİNAT ve ithalatına başladığımız.

Gebze pvc zemin kaplama

Gebze pvc zemin kaplama Uzman Olduğumuz Alanlar Hastaneler, Okullar, Öğrenci yurtları, İşyerleri, Fabrika Ve Ofis Alanları ve bunun yanın da Tersaneler bölgesin de bulunan yeni inşa GEMİLERİNİN VERİTAS SERTİFİKALI PVC ZEMİN KAPLAMA VE YANMAZ HALI SATIŞ, MONTAJI nı profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Aynı zaman da Antibakteriyel, Homojen pvc kaplama Antistatik Heterojen Pvc Zemin Kaplama malzemeleri ithalatına başlamış bulunmaktayız.Gebze pvc zemin kaplama Bu malzemelere ait yaklaşık 50.000 m2 stoğumuzla müşterilerimize geniş renk seceneğiyle hizmet vermekteyiz.

Gebze pvc zemin kaplama

Gebze pvc zemin kaplama Pvc Zemin Kaplama iç mekan kaplamaları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasın dan dolayı Okul, Hastane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri ve buna benzer trafiği yoğun olan mekanlara eşsiz renk desenlerinin yanı sıra bakımı ve temizliğinin pratik olması bu zemin kaplama gurupları yoğun talep görmektedir. Üzerindeki filim 0.15, 0.50 ve 0.70 mikron filim tabakası mevcut olup zengin bir renk ve desen seçeneğine Gebze pvc zemin kaplama zemin kaplama uygulanacak alanın zemin etüdü yapılmalı ve döşenecek olan Pvc kaplamaya uygun olup olmadığı denetlenmelidir.

Gebze pvc zemin kaplama

Gebze pvc zemin kaplama Zemin kaplama malzemelerinin yer de düzgün ve gösterişli durmasında ki en büyük etken zemindir.Gebze pvc zemin kaplama Zemin ne kadar düz olursa yere uygulanacak malzeme de o kadar şık durmaktadır, bozuk olan zeminlere tesviye şapı yardımıyla akıllı şap atmak gerekmekte olup fakat fazla vakit yok sa eğer çelik macun yardımıyla lokal tamirler yapılmalıdır. Gebze pvc zemin kaplama Daha sonra ise uygulanacak olan malzemelerin zemin ölçülerine göre kesilip hazırlanması gerekmektedir. Bu şekilde uygulamaya başlanmalıdır.Firmamız pvc zemin kaplama yapıştırıcısı olarak profesyonellerin kullanmış olduğu UZİN markalı Pvc zemin kaplama yapıştırıcısı kullanmaktadır.Gebze pvc zemin kaplama Pvc zemin kaplama yapıştırıcısı olarak UZİN markalı yapıştırıcıyı tercih etme sebebimiz yoğun trafik zemin kaplamaların da yüksek dayanıklılık suya karşı çözülme riskini ortadan kaldırdığı için tercih etmektedir.Gebze pvc zemin kaplama  Pvc zemin kaplama uygulama alanları oldukca geniş olan zemin kaplama gurubudur.Gebze pvc zemin kaplama Çok tercih edilme sebeplerinde ise uygulanacak alanın durumuna göre alternatif çözümler bulunmasıdır.Pvc zemin kaplama , sudan asit ve kimyasal maddelerden etkilenmez ,Gebze pvc zemin kaplama Aşınma ve darbelere karşı dayanıklı PVC ZEMİN KAPLAMA Poliüretan (PUR) ile yüzeyi güçlendirilmiştir cila ve bakım ihtiyacı yoktur

PVC zemin kaplamalar son zamanlarda çokça tercih edilmektedir. Çünkü hem uygun fiyatlı ve estetik görünümlüdür hem de pek çok avantajları bulunmaktadır. PVC zemin kaplamaların temizliği oldukça basittir. Böylelikle PVC zemin kaplama yaptırdığınız mekanların temizliğini rahatlıkla yapabilirsiniz. Temizlik kısa süreceği için zamandan da tasarruf etmiş olursunu. Bir diğer özelliği ise anti statik oluşudur. İnsan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır. Bu durgun elektrik elektrikli hassas çalışan cihazları etkileyebilmektedir. Bu sebeple laboratuvar fabrika gibi elektrikli cihazların fazla olduğu mekanlarda da PVC zemin kaplama uygulanır. PVC zemin kaplama anti bakteriyeldir. Bundan dolayı yüzeyinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz. Bu yüzden Okul PVC zemin kaplama okul ve kreşlerde oldukça yaygındır. Oldukça hijyenik olduğu için özellikle hastanelerde de PVC zemin kaplama tercih edilmektedir.

Okul PVC zemin kaplama homojen ve heterojen zemin kaplama olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen zemin kaplama yaklaşık 2 mm kalınlığındadır. Cilaya gerek duyulmaz ve katmanlar halindedir. Homojen zemin kaplama ise her yerinde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça iyidir. Bu sebeple trafiğin yoğun olduğu yerlerde kullanılır. PVC zemin kaplama oldukça hesaplıdır. Bütçenizi sarsmadan dilediğiniz mekanlara uygulatabilirsiniz.

Okul PVC zemin kaplamaçok dayanıklı ve sağlamdır. Bir kere yaptırdıktan sonra yıllarca hiçbir sorun yaşamadan kullanırsınız. Okul ve kreş, hastane, fabrika, spor salonu, ev ve ofisler, iş yerleri ve buna benzer daha pek çok mekanda PVC zemin kaplama kullanılmaktadır. Her türlü Pvc zemin kaplama Zemin kaplama sahip olan pvc ürünlerinin renk ve desenlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA

HOMOJEN ZEMİN KAPLAMA

HETEROJEN ZEMİN KAPLAMA

YANMAZ HALI

PVC BEEFLOOR

EPOKSİ KAPLAMA

BLOG

İLETİŞİM