Hastane zemin kaplama

Hastane zemin kaplama

Hastane Zemin kaplama ,Dünya genelinde artan oranda tercih edilen , Özellikle suya karşı dayanıklı, kabarmayan, küf ve koku barındırmayan, yüksek kalitesi ve gerçekçi yüzey dokusu ile ideal bir zemin kaplamasıdır. PVC zemin kaplama , doğası gereği çizilmeye ,darbelere dayanıklı bir malzemedir. Güçlendirilmiş (PUR) üst yüzey katmanı olan ,malzemenin yoğun trafik alanlarına karşı dirençli olmasını sağlar. Uygulamalara dayalı uzmanlaşmış özelliklere sahip farklı ihtiyaçlara hitap eden özel Hastane Zemin Kaplama ürünleri kaliteden ödün vermemektedir

Konutlardan ,Ticari yoğun kullanımlı alanlara çok elektrikli güç kontrol odalarına kadar geniş bir alana yayılmış ürünlerle, nispeten makul fiyatlarla sunabilmekteyiz PVC zemin kaplamalar homojen ve heterojen zemin kaplamalar olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen PVC zemin kaplamalar çok katmanlıdır ve cila yapmaya gerek yoktur. Homojen PVC zemin kaplamalar her yerinde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça kuvvetlidir. Bu sebeple trafiğin yoğun olduğu yerlerde tercih sebebidir. Model ve renk kartelası oldukça geniştir. Yaptıracağınız mekana uygun renk ve modelleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. PVC zemin kaplama evlere, iş yerlerine, ofislere, hastanelere, yemekhanelere, spor salonlarına, okul ve kreşlere uygulanabilmektedir.

Sanayi ,fabrika işyerlerinde zeminlerinde tercih edilme sebebi PVC zemin kaplama Antibakteriyel oluşu ağar yük darbelere transpalet ağırlıklarına dayanıklı oluşu temizliği kolay ve kimyasallardan etkilenmemesi tercih edilme sebebidir Geniş renk ve kalite seçeneklerle stoklarımızda talep edilen metrajlarda pvc zemin kaplamaları bulunmaktadır bunun yanı sıra kaliteli işcilik ve mazleme kalitesi çok önemlidir buda göz önüne alınmalıdır Uygulama kolaylığı ve kullanışlı olması sebebi ile günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.Hastane zemin kaplamalar'ın avantajları saymakla bitmez. En bilinenleri ve önemlileri ise şu şekildedir. PVC zemin kaplama anti bakteriyeldir. Anti bakteriyel özellik gösterdikleri için bakteri formları yüzeylerinde yaşamaz. Anti statik özellik göstermektedir. İnsan vücudunda dahi durgun elektrik bulunmaktadır. Bu durgun elektrik bazı hassas çalışan elektrikli cihazların etkilenmesine sebep olabilir. Bu sebeple laboratuvar fabrika gibi mekanlarda PVC zemin kaplama tercih edilmektedir. Hastanelerin koridorlarında ameliyathanelerde yoğun bakım ünitelerinde de PVC zemin kaplama kullanılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA

HOMOJEN ZEMİN KAPLAMA

HETEROJEN ZEMİN KAPLAMA

YANMAZ HALI

PVC BEEFLOOR

EPOKSİ KAPLAMA

BLOG

İLETİŞİM