İthal pvc zemin kaplama

İthal pvc zemin kaplama

 

İthal PVC zemin kaplama

İthal pvc zemin kaplama  günümüzde en çok tercih edilen kaplama türleri arasında yer almaktadır. Heterojen ya da homojen esaslı PVC zemin kaplamaları Anti bakteriyel özellik göstermektedir. Anti bakteriyel olduğu için oldukça hijyeniktir. Bu sebeple özellikle hastane gibi steril ve hijyenik olması gereken mekanlarda en çok PVC zemin kaplamaları tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların pek çok çeşitleri bulunmaktadır. İthal PVC zemin kaplama cila gerektirmeyen malzemeden yapılmaktadır. Temizliği oldukça kolaydır anti bakteriyel olmasının yanında anti statik özellik de gösterirler. Hastaneler dışında ek, ofis, kreş, okul gibi mekanlarda da çokça tercih edilmektedir.

Fonksiyonel olduğu kadar aynı amanda estetik görüntüsü sebebi ile de tercih edilmektedir, renk ve desen kartelası da oldukça geniştir. PVC zemin kaplamalarının fiyatları da oldukça hesaplıdır. Bu sebeple bütçenizi sarsmadan hemen istediğiniz mekanlara uygulatabilirsiniz. PVC zemin kaplamalar kalite standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Bu tür kaplamalar bakteri üretmediği için ve hiçbir canlı form üzerinde barınamadığı ve üreyemediği için steril bir ortam yaratmanıza yardımcı olur.

Avantajları saymakla bitmez  İthal.Pvc zemin kaplama darbe dayanımı oldukça yüksektir, su geçirmez ve leke tutmaz. Temizliği de oldukça kolaydır. Bu sebeple günümüzde kaplama olarak tercih sebebidir. 

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA

HOMOJEN ZEMİN KAPLAMA

HETEROJEN ZEMİN KAPLAMA

YANMAZ HALI

PVC BEEFLOOR

EPOKSİ KAPLAMA

BLOG

İLETİŞİM