Kocaeli yer kaplama

Kocaeli yer kaplama

Kocaeli yer kaplama

PVC yer kaplama son zamanlarda çokça tercih edilmektedir. Bunun sebebi PVC zemin kaplamaların çok fazla avantajı olmasından kaynaklanmaktadır. Bu tarz kaplamaların en büyük avantajı anti bakteriyel özellik göstermesidir. Anti bakteriyel olduğu için yüzeylerinde canlı mikroorganizmalar yaşayamaz. Bu da hijyenik olma özelliğini artırmaktadır. Bu sebeple hijyenin ön planda olduğu okul kreş hastane gibi ortamlarda daha çok tercih edilmektedir. Özellikle hastanelerin yoğun bakım üniteleri ve ameliyathaneleri PVC zemin kaplama yapılmaktadır. Bir diğer önemli özelliği ise anti statik olmasıdır. Statik yük elektrikle çalışan cihazları etkilemektedir. Elektrikli cihazların çokça bulunduğu fabrika laboratuvar ve buna benzer mekanlarda PVC zemin kaplama yapılmaktadır.

Kocaeli yer kaplama

PVC yer kaplama temizliği de oldukça kolaydır. PVC zemin kaplamaların temizliği çok kısa sürede biteceği için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. PVC zemin kaplamalar homojen ve heterojen zemin kaplamalar olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen zemin kaplamalar cila gerektirmez. Kalınlığı yaklaşık 2 mm civarındadır ve katmanlar halindedir. Homojen zemin kaplamaların özellikleri her yerinde aynıdır. Aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Bu sebeple trafiğin yoğun olduğu yerlerde kullanılır. Çünkü buralarda aşınma fazla görülür. Homojen zemin kaplamada eskimeye başladığında tekrar cila yapılarak yeni görünümü verilebilir.

 

Kocaeli yer kaplama

PVC yer kaplama oldukça sağlamdır. Bu sebeple bir kere PVC zemin kaplama yaptırdığınızda uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Ayrıca oldukça hesaplıdır.

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA

HOMOJEN ZEMİN KAPLAMA

HETEROJEN ZEMİN KAPLAMA

YANMAZ HALI

PVC BEEFLOOR

EPOKSİ KAPLAMA

BLOG

İLETİŞİM