OTEL PVC ZEMİN KAPLAMA

OTEL PVC ZEMİN KAPLAMA

OTEL PVC ZEMİN KAPLAMA

PVC zemin kaplamalar günümüzde her alanda kullanılabilmektedir. Bunun pek çok sebebi bulunmaktadır. PVC zemin kaplamaların avantajları oldukça fazladır. PVC zemin kaplamalar anti bakteriyel özellik gösterirler. Bu özellik sayesinde PVC emin kaplamaların yüzeylerde hiçbir canlı organizma yaşayamaz ya da üreyemez. Bu da PVC kaplamaların daha hijyenik olmasını ağlar. Bu özelliğinden dolayı PVC zemin kaplamalar hijyenin ön planda olduğu okul kreş hastane gibi mekanlarda tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. İnsan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır ve bu durgun elektrik elektrikle çalışan hassas cihazlara etkileyebilmektedir. Bu yüzden elektrikli cihazların fazla olduğu fabrika laboratuvar ve buna benzer yerlerde PVC zemin kaplama kullanılmaktadır. Otel PVC zemin kaplama da oteller de tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların temizliği de çok kolaydır. Bu sayede temizlik yaparken yorulmaz ve zamandan tasarruf edersiniz. PVC zemin kaplama  homojen ve heterojen zemin kaplamalar olmak üzere ikiye ayrılır.

Heterojen zemin kaplamalar cila gerektirmez. Kalınlığı yaklaşık 2 mm civarındadır. Heterojen olduğu için katmanlar halindedir. Homojen zemin kaplamalar her yerde aynı özelliği göstermektedir. Aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Bu sebeple trafiğin yoğun olduğu mekanlarda tercih edilir. Bu yüzden Otel PVC zemin kaplama homojen özellik göstermektedir. Otel PVC zemin kaplamaoldukça dayanıklıdır. Bir kere PVC zemin kaplama yaptırarak uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Sağlık açısından garantili Otel PVC zemin kaplama

İnsan sağlığına tehdit oluşturan hiçbir madde içermemesi sebebiyle tercih edilmektedir geleneksel zemin kaplama malzemeleri yerine dünya genelinde artan oranda tercih edilen dayanıklı, Zemin Pvc Özellikle suya karşı dayanıklı, kabarmayan, küf ve koku barındırmayan, yüksek kaliteli zemin kaplamasıdır.

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA

HOMOJEN ZEMİN KAPLAMA

HETEROJEN ZEMİN KAPLAMA

YANMAZ HALI

PVC BEEFLOOR

EPOKSİ KAPLAMA

BLOG

İLETİŞİM