PVC ZEMİN KAPLAMA NEDİR

PVC ZEMİN KAPLAMA NEDİR

PVC ZEMİN KAPLAMA NEDİR

Pvc zemin kaplama nedir, Zemin döşemesine yeni bir boyut kazandıran Bu tip kaplama 20. yüzyıl ile birlikte hayatımıza giren Avrupai yaşam tarzlarından yer döşemesinde kullanılan plastik yapıdır. Birtakım bileşenlerden oluşan yapı önce eritilerek sonra da şekil verilip ve bu şeklini koruması için sertleştirilen malzemeden oluşmaktadır. Oldukça kullanışlı olan yapı uzun yıllar deforme olmadan kullanılmaya devam edilmektedir. Her doku ve tasarımdan oluşan kaplama herkesin zevkine uygun modeller üretmeye de devam etmektedir.

Uygulaması hangi alanlarda mevcuttur gibi sorular ile karşılaşılmaktadır. Her mekanda kullanıma uygun olan yer döşemeleri insan trafiğinin yoğun olduğu hastane, okul, spor salonlarında fazlalıkla tercih edilmektedir. Sebebi ise basınca dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasıdır. Evlerde de kullanımı başlayan zemin kaplama hijyenik ve anti bakteriyel olma özelliği ile bayanların tercihleri arasına girmeyi başarmıştır.

  Birçok çeşit ve renk seçeneği sunan pvc zemin kaplama nedir diye soranlar için derlediğimiz bilgiler arasında yanmaz özellikleri ile de kullanıcılarını şaşırtan bir özelliğe sahiptir. Oysa plastik  erir ve yangın riski neredeyse on kat daha fazla olur. Ancak pvc zemin kaplama ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Yüksek risk altında bulunan mekanlarda tercih edilme ihtimali artmakla beraber kullanıcıları son derece memnun olduklarını belirterek bu tip zemin kaplamanın her mekanda yer alacak olmasının sinyallerini şimdiden vermeye başlamıştır.  daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz Ücretsiz keşif mevcuttur 

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA

HOMOJEN ZEMİN KAPLAMA

HETEROJEN ZEMİN KAPLAMA

YANMAZ HALI

PVC BEEFLOOR

EPOKSİ KAPLAMA

BLOG

İLETİŞİM