pvc zemin kaplaması

pvc zemin kaplaması

Pvc zemin kaplaması

PVC zemin kaplaması, ürün dizisinde farklı talep ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm ticari mekan ihtiyaçlarına çözümler getirmekte olup, marine sertifikalı, seyahat gemilerinin iç mekanları ve ticari gemiler gibi, yoğun trafik ortamına uygundur. Etkileyici ahşap ve taş görünümlü tasarım alternatifleri ve marine uygulamaları için özel olarak tasarlanmış kaymaz ve poliüretan yüzey iyileştirmesini içeren ürün çeşitliliklerine sahip pvc zemin kaplaması üretilmektedir. Pvc zemin kaplama PUR PVC aşınma tabakası ile çukurlaşmaya, aşınmaya ve yırtılmaya karşı mükemmel dayanıklılık sağlar. zemin kaplaması, hammadesi pvc esaslı olan zemin kaplama ürünüdür. Zengin renk ve desen seçenekleri bulunan pvc yer döşemeleri kolay uygulanabilirliği,leke tutmaması ve temizliği zahmet gerektirmeyen yer döşeme ürünü olduğu için tercih edilmektedir .Hijyen açısından en temiz olması gereken hastanelerin pvc zemin döşemelerini tercih etmesinden bunu anlayabilirsiniz.

Pvc zemin kaplaması

Pvc zemin kaplama düz ve pürüzsüz zemin özelliği taşıyan modelleri ile spor salonların ve okullarda tercih edilme sebeplerindendir.Farklı modelleri ile engellilerin iç mekanlardaki yürüyüş yollarının daha belirgin hale gelmesi için de kullanılmaktadır. Kolay uygulanabilir olması ve uzun ömürlülüğü nedeniyle genellik ile trafiğin yoğun olduğu mekanların yer döşemelerinde tercih edilmektedir.Pvc zemin kaplaması Örnekte verdiğimiz gibi hastane ve okul gibi zeminlerin trafiği son derece yoğundur.Bakımının ve temizliğinin yapılmasıda zorluk çıkartacağı için daha pratik bir malzeme olan pvc yer döşemeleri tercih edilmektedir.

Pvc zemin kaplaması

 Poliüretan yüzey iyileştirmesi Rulo, karo ve şerit olarak mevcuttur Marine sertifikalı, yoğun trafik için uygun Kimyasal maddelere karşı dirençli Alev almaz Antistatik ve antibakteriyel Etkileyici ahşap ve taş görünüme sahiptir  firmamız istanbul içi ,istanbul dışı,yurtdışına hizmet vermekteyiz . Profosyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize kalite ve geniş renk seçeneğiyle sizlerin memnuniyetini arttırmaktayız ev tipi mineflo,işyeri yoğun trafik pvc zemin kaplama,hastane,okul,otel,fabrika vs zeminlerine uygun pvc zemin kaplama,epoksi,halı,yanmaz halı ,çim halı,kaucuk  zemin kaplama mevcuttur daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA

HOMOJEN ZEMİN KAPLAMA

HETEROJEN ZEMİN KAPLAMA

YANMAZ HALI

PVC BEEFLOOR

EPOKSİ KAPLAMA

BLOG

İLETİŞİM