Tuzla pvc zemin kaplama

Tuzla pvc zemin kaplama

Tuzla pvc zemin kaplama

Tuzla pvc zemin kaplama hem malzeme özelliği açısından hem de müşterilerimize sunduğumuz hizmetler açısından yüksek kaliteye sahiptir.Pvc zemin kaplama ürünleri kalite sertifikasına sahiptir  Tuzla pvc zemin kaplama Böylece kalitenin sürekliliğini güvence altına alıyoruz

Tuzla pvc zemin kaplama

 İster çok yoğun olarak kullanılan halka açık mekanlar olsun ister ev içi uygulamalar olsun Tuzla pvc zemin kaplama çok yönlü olarak kullanılabilir ve uygulaması çok basittir, sadece fonksiyonel olmayıp aynı zamanda görsellik ve tasarım açısından da çok özeldir. Egzotik, lüks veya modern yapılı ahşap ve taş desenleri geniş çeşitte mevcut olup gerçeği ile birbirinden ayırt edilemez görünüme sahiptir. Tam da sizin istediğiniz gibi. Tuzla pvc zemin kaplama aşırı derecede aşınmaya karşı dayanıklıdır. Yer döşemesi üzerinde yoğun şekilde yürünebilir ve çocukların üzerinde koşuşturması dahi döşemeye zarar vermez. En yoğun kullanım şartları dahi özel yapılı yüzeye etki etmez.Heterojen pvc yer döşemesi genelde 2mm kalınlığında olan pvc yer kaplaması malzemesidir.

Heterojen olmasından dolayı bu malzemelerde katmanlar bulunmaktadır. Bu tür malzemelerde kaliteyi asıl belirleyici olan katman üst aşınma tabakasıdır. Aşınma tabakası 0,30 mikron ile 0,80 mikron arasında değişmektedir. En kalitelisi en yüksek aşınma tabakasına sahip olan pvc zemin kaplamasıdır.Heterojen pvc yer kaplamasının en büyük özelliği ise cila gerektirmemesidir.

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA

HOMOJEN ZEMİN KAPLAMA

HETEROJEN ZEMİN KAPLAMA

YANMAZ HALI

PVC BEEFLOOR

EPOKSİ KAPLAMA

BLOG

İLETİŞİM