Yer döşeme pvc

Yer döşeme pvc

Yer döşeme pvc 

Yer döşeme Pvc  ,sık kullanılan bir yöntemdir ve zeminin plastik ile kaplanması demektir. Geçmişi otuz yıl öncesine kadar dayanmaktadır. Kullanımı ve temizliğinin çok kolay olması nedeniyle oldukça yaygınlaşmıştır. Dünyada kullanılan plastikler arasında ikinci sıraya yerleşmiştir. Üstelik fiyatları da çok ekonomik. Her zevke uygun modeller cebinize uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır. PVC kimyasal maddelerden üretilmektedir ve yapısında bazı karışımları barındırmaktadır. Bu da ona renk özelliği, parlaklık ve esneklik kazandırmıştır. PVC’ler yapısı itibarıyla su geçirmezler. Bu nedenle su ile temas halinde olan bölümlerde tercih edilir. PVC’lerin özelliklerini şöyle sıralayabiliriz : Uygulaması kolay, renk çeşitleri oldukça fazla, hafif, ısıya dayanıklı, ışığa karşı dirençli, kir tutmaz, kolay temizlenir. Görüldüğü üzere PVC kaplamaların pek çok avantajı vardır. PVC kaplamalar, ses yalıtımı da sağlamaktadır.

Gürültüyü azaltır ve rahat bir ortam hazırlar. Plastiki yapısı esnek olduğu için temas halinde sertlik hissetmezsiniz. Bütün bir görüntüsü vardır bu da mekanınızı daha çekici kılmaktadır.Zemin döşemelerinin esnek olması ofis, mağaza,ev gibi yaşamın her alanında kolaylık sağlamaktadır. PVC zemin döşemelerinin temizliği de oldukça kolaydır ıslak bir bezle silmeniz yeterli olacaktır. Ancak iki üç ayda bir koruyucu ürünlerle ve parlatıcı cila ile bakım yapmanızı öneririz. Bu bakım zemin kaplamanızın ömrünü uzatacaktır. PVC döşemeler diğer zemin döşemelere göre günlük yaşantıya ve ekstra durumlara karşı dirençlidir. Mesela tekerlekli sandalyeye en dayanıklı olan zemin döşeme ürünleri PVC’ lerdir. Yapısında bulunan özellikler sayesinde ısıdan etkilenmez ve yangın riskini en aza indirir. Diğer zemin döşemeler gibi sıvıyı bünyesinde hapsetmez; sıvılara karşı emici değildir. Yerden ısıtmalı sisteme uygundur.

Yer döşeme esnek olması ofis, mağaza,ev gibi yaşamın her alanında kolaylık sağlamaktadır. PVC zemin döşemeler böcek ve kemirgenlere karşı da dayanıklıdır. Her yerde güvenle kullanacağınız PVC kaplamalar aynı zamanda geri dönüşümlüdür. Kullanılmış kaplamalar üretimde tekrar kullanılabilmektedir. Bu da önemli tercih sebeplerindendir. Üstelik düşük enerjide üretilebilmektedir. Fayanslar gibi karo şeklinde veya bütün olarak kullanılabilir. Renk ve desen seçenekleri ile ahşap bir görünüm bile yaratabilirsiniz. Taşıdığı özellikler sayesinde çoğu kişi tarafından kabul edilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA

HOMOJEN ZEMİN KAPLAMA

HETEROJEN ZEMİN KAPLAMA

YANMAZ HALI

PVC BEEFLOOR

EPOKSİ KAPLAMA

BLOG

İLETİŞİM