Tarket İQ Optima

Marmoleum

Marmoleum  doğal  ürün % 100 Antibakteriyel    Marmoleum daha iyi bir görünüm sağlayan katkı maddesi, yeşil profilini geliştiren ek maddeler ve dayanıklılığını veya esnekliliğini artıran yapay bileşenler içermiyor. Tamamen doğal pigmentlerden oluşan Forbo Marmoleum plastikleştirici içermeyen doğal yapısıyla bakteriyostatik özelliğe sahip ve bu yönüyle insan sağlığına en uyumlu iç mekan zemin kaplamasıdır. Marmoleum okullar, sağlık merkezleri, ofisler ve kamu binaları, fabrika zeminleri, gemi zeminleri gibi trafiği yoğun olan mekanlarda kullanılıyor. Bu uygulamalarda, hijyen, aşınmaya karşı dayanıklılık ve kolay temizlenme tercih edilme sebepleridir  Linolyum yaklaşık 100 yıllık bir geçmişe sahip; içeriğinde bulunan bezir yapı, ağaç reçinesi ve talaş karışımının doğal jüt taban üzerine preslenmesiyle üretilen %100 doğal zemin kaplama malzemesidir. Marmoleum renklendirilmesi yine doğadan, bitkilerden elde edilen renk pigmentleriyle yapılmaktadır. Bu doğal zemin kaplama malzemesidir

Marmoleum Spor zemin kaplama

Spor ve eğlence sektörü için Forbo yenilenen Marmoleum Spor aralığı sunuyor.Bu muşamba spor zemin toplama yanında 2.0 mm'lik ve 6 mm lik kalınlıklarda mevcuttur   geniş bir yelpazede, tüm renkler için sarı, turuncu, kırmızı, yeşil ve mavi, gri  vs  Marmoleum Spor salonu renkler

Marmoleum Sport ile bir spor zemin bir üst kaplama yaralanma riskini azaltır olarak risk üzerine azaltır: Bir spor zemin inşaat güvenliği ve spor fonksiyonel özellikler yerine getirmek gerekiyor kas yorgunluğu ve overstressing. Üst tabaka, anti-slip ve kayma açısından optimum performansı garanti eder. 

Ağır yükler 
Marmoleum  hentbol, basketbol, atletizm veya jimnastik, Marmoleum.Ayrıca ağır yükler sürüş veya uygun alt zemin ile birlikte, zarar veremez darbelere dayanıklıdır  10 renk mevcuttur.

 

Marmoleum ZEMİN KAPLAMA Yoğun trafik % 100 Antibakteriyeldir

Linolyum zemin kaplama

 Linolyum zemin kaplama Zemin kaplamasında kullanılacak olan malzemeler kullanılacak alana ve büyüklüğüne göre farklı malzemeleri içerebilmektedir. Bu nedenle de her kaplama malzemesinin kendine ait özellikleri ve faydaları olduğu söylenebilir. Bu anlamda hem sağlık açısından daha olumlu etkileri bulunması hem de kolay kullanılabilmesi nedeni ile linolyum kaplama zeminlerde tercih edilen bir kaplama modelidir. Linolyum zemin kaplama Linolyum modelleri öncelikle doğal malzemelerden üretilmektedir. Özellikle bakteri barındırmayan bir yapısı olması nedeni ile kullanışlıdır. Kaplama malzemesinin içinde bulunan ağaç reçinesi, ketentohumu yağı, hintkeneviri gibi maddeler malzemenin hijyenik ve doğal yapısını korumasını sağlamaktadır. Linolyum zemin kaplama 100 % Doğal, Anti-bakteriyel Zemin Kaplama Malzemesi insan sağlığına zararı veya yan etkisi olan hiçbir katkı malzemesi içermeyen Linolyum, hijyenik ve antibakteriyel mekanlar sağlar ve diğer zemin kaplamalarına göre sigara yanıklarına karşı oldukça dayanıklıdır. Linolyum ekolojik olarak özel bir zemin kaplama malzemesidir. Linolyum zemin kaplama Linoleum %100 doğal malzemelerden üretilmiştir. Keten tohumu , ağaç reçinesi, hint keneviri, kireç taşı gibi doğal karışımlardan oluşan esnek zemin kaplama malzemesidir. Linolyum mükemmel özelikteki renk ve desenlerle pratik uygulama kolaylığıyla eşsiz bir doğal zemin kaplama malzemesidir.. Linolyum zemin kaplama Çevre dostu, uzun ömürlü, kolay ve uygun maliyetli bakım, kayma-önleyici, antistatik, asbestsiz, yüksek kullanım dayanıklılığı, antibakteriyel, yanmaz, ısı yalıtımlı, sağlığa uygun, solvent içermeyen, sesi absorbe edici, cila gerektirmeyen özellikleri Linolyum kaplamasının avantajlarıdır.

Beefloor Wood

Beefloor Wood

MİNEFLO

Mineflo zemin kaplama özellikle iç mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Bu emin kaplamaların görünüşü ahşap parke gibidir. Bu sebeple estetik bir görünümleri vardır. Mineflo kaplamalar eğer düğün bir şekilde zemine kaplaması yapılırsa su ve nem gibi olumsuzluklardan etkilenmez. Eğer zemine düzgün yapışmazsa nemli ortamlardan ve sudan etkilenir ve kokmaya başlar. Kısa sürede de deforme olur. Böylece istediğiniz randımanı alamazsınız. Günümüzde yeni moda zemin kaplamaları daha çok tercih edilse de özellikle işletmelerde mineflo zeminler daha çok tercih edilmektedir, zemin uygulaması da oldukça basittir. Özel tutkalı yardımı ile uygulanmak istenen yüzeye yapıştırılmaktadır. Bu malzemede PVC zemin kaplama olarak geçmektedir,zemin kaplama ahşap veya taş görünümünde olabilmektedir. Görüntüleri uygulandıkları mekana estetik bir hava katar.

Mineflo fiyatları

 Zemin kaplamalar uygun fiyatları sebebiyle de günümüzde hala tercih edilmektedir. Uygun fiyatına rağmen düzgün bir şekilde uygulandığında uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diğer zemin kaplama fiyatlarına bakıldığında mineflo çok daha uygundur. Bu sebeple ev ve ofis gibi iç mekanlarda hala tercih edilmektedir. Mineflo çeşitleri desenleri önceleri çok kısıtlıyken günümüzde modern desen ve renklerde pek çok mineflo modeli bulmak mümkündür ürünlerin uygulaması da oldukça basittir. Özel Yapıştırıcı sürülerek zemine uygulanır.

Birbirinden güzel desenleri sayesinde uyguladığınız ortama estetik bir hava katacaktır,zemin kaplama uygun fiyatları nedeniyle günümüzde hala tercih sebebidir.  oldukça uygun fiyatlıdır. Bu sebeple hala popülerliğini korumakta ev ve ofis gibi iç mekanlarda tercih edilmektedir.zemin kaplama diğer kaplama türlerinden çok daha uygun fiyatlıdır ve kaplaması düzgün yapıldığı zaman hiçbir sorun yaşamadan senelerce kullanılmaktadır. Mineflo modelleri ilk zamanlar sadece ahşap ve taş görünümlü olanlardan oluşuyordu. Fakat günümüzde dilediğiniz renk ve desenlerde uygulatacağınız mekana uygun mineflo zemin kaplama çeşitlerini bulabilirsiniz. Herhangi bir yerden satın alacağınız mineflo zemin kaplamaların malzemesinin ve işçiliğinin kaliteli olması oldukça önemlidir.

 

Beefloor Idea

Beefloor Idea

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA

HOMOJEN ZEMİN KAPLAMA

HETEROJEN ZEMİN KAPLAMA

YANMAZ HALI

PVC BEEFLOOR

EPOKSİ KAPLAMA

BLOG

İLETİŞİM